[cuteslider id="1"]

Masz pytania? Zadzwoń: +48 667 066 166 lub napisz: biuro@awers-reklama.pl

Oklejanie pojazdów i witryn

Oklejanie samochodów, aut i pojazdów jest jedną z naszych głównych specjalizacji.

Cechuje nas indywidualne podejście do realizacji zlecenia –  od zapoznania się z charakterem prowadzonej działalności naszych Klientów, przez poznanie indywidualnego oczekiwania ws. projektu do przedstawienia spersonalizowanej koncepcji wraz z proponowanymi wizualizacjami oraz co najmniej dwoma rozwiązaniami cenowymi do wyboru.

Jako jedyni oferujemy wybór pomiędzy ekonomicznym a długoterminowym sposobem oklejenia Twojego pojazdu. W przedstawionej propozycji cenowej zawieramy co najmniej dwie propozycje cenowe i materiałowe oklejania aut.

Każda z propozycji oklejenia auta czy innego pojazdu zawiera wykonanie projektu graficznego, propozycje materiałowo-technologiczne oraz zawiera informacje o minimalnym zakładanym okresie ekspozycji reklamy na pojeździe, w którym nie powinno nic złego stać się z Twoją reklamą.

To Ty masz wybór, w jaki sposób zostanie wykonanie oklejenie Twojego auta, motocykla, autobusu, samolotu lub jakiegokolwiek innego pojazdu.

Nie boimy się wyzwań jakim jest zmiana koloru pojazdu za pomocą folii. Zajmujemy się tym profesjonalnie, pracujemy na sprawdzonych materiałach i za pomocą sprawdzonych technik i technologii.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oklejania aut – zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy i ich floty samochodowe.

Dzięki naszym indywidualnym projektom realizacji witryn zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, biznesu lub produktu w oczach Klientów.

Projektujemy indywidualnie. Oklejamy witryny najlepszymi na rynku foliami oraz wykonujemy pełne wizualizacje zewnętrzne firm, instytucji i innych obiektów, które tego wymagają.

Z naszymi pomysłami pokażesz potencjał swojej firmy i produktu!

Sprawdź i skorzystaj z promocyjnych cen na kompleksową realizację twojej reklamy.

TOP