Masz pytania? Zadzwoń: zadzwoń +48 667 066 166 lub pisz biuro@awers-reklama.pl

TWORZYWA / FREZOWANIE CNC / LASER

W ciągłej sprzedaży oferujemy:

  • płyty z pleksi (PMMA)
  • PCW,
  • poliwęglany lite,
  • płyty kompozytowe typu Dibond
  • oraz profile aluminiowe konstrukcyjne jak i reklamowe.

Realizujemy formatowanie na żądany wymiar jak i formatowanie krzywolinowe na ploterze CNC wg projektów nadesłanych przez Klienta lub wykonanych w naszej pracowni na podstawie wytycznych Zamawiającego.

Wykonujemy pomiary, wyceny, projekty, produkcję oraz montaże.

Nasza ekipa jest w pełni wyposażona w narzędzia, akcesoria oraz chemię potrzebną do prawidłowego i trwałego montażu u Klienta.

Frezowanie CNC Rybnik
Cięcie tworzyw Rybnik
FREZOWANIE CNC RYBNIK

W wycenie podajemy wszystkie przewidywane koszty związane z realizacją zlecenia tak, aby nie było niepotrzebnych nieporozumień z płatnościami za zlecenie.

Opracowanie graficzne - jedna wizualizacja przygotowana na podstawie przekazanej lub zakupionej dla Klienta grafiki - GRATIS - również z zakupem tego zdjęcia na www.fotolia.pl (oprócz kolekcji PREMIUM). Ewentualne dodatkowe grafiki rozliczane zgodnie z cennikiem dostępnym przy wybranym zdjęciu na www.fotolia.pl dla "zakup na życzenie".

W naszej ofercie znajdują się również produkty i usługi które mają na celu uatrakcyjnienie wnętrz, pamiątki i dekoracje.

Do wnętrz atrakcyjne ceny na fototapety, obrazy na płótnie, oklejanie m.in. szaf grafikami, zaś do kuchni (i nie tylko) najniższe ceny na szkło drukowane UV - rewelacyjny zamiennik dla nudnej ceramiki.

Jako jedyni oferujemy montaż fototapet oraz szkła w domu lub firmie Klienta. My nie tylko produkujemy - my również montujemy własne produkty.

Jeśli nie znajdujesz w naszej ofercie czegoś dla siebie, nie znaczy to że nie jesteśmy tego w stanie dla Ciebie wykonać.

Daj nam szansę i sprawdź. Zadania niemożliwe wykonujemy prawie natychmiast, cuda zajmują nam troszkę czasu ...

Krótka lista:

Fototapety, druk bezpośredni na szkle Druk na wszelkich powierzchniach płaskich Obrazy na płótnie, Obrazy podświetlane Cięcie i grawerowanie materiałów Spawanie i gięcie tworzyw Konstrukcje z aluminium i tworzyw Profile aluminiowe wraz akcesoriami Tworzywa sztuczne, Folie samoprzylepne Usługi montażowe, Usługi ploterem

TOP