Masz pytania? Zadzwoń: zadzwoń +48 667 066 166 lub pisz biuro@awers-reklama.pl

Panele szklane - grafika na szkle

Jesteśmy producentem paneli szklanych oraz grafiki na szkle. Realizujemy zdobienia paneli szklanych metodą druku bezpośredniego UV – polega ona na wydrukowaniu warstwy składającej się z kolorowych atramentów CMYK + kolor biały. Realizowany jest ploterem UV - druk w tym procesie utwardzany jest promieniami UV.

Nasze panele szklane z grafiką mają zadruk bezpośredni UV na powierzchni szkła, ich zaletami są:

  • fotorealistyczne odzwierciedlenie obrazu (druk od 720 do 1440 dpi)
  • szeroka przestrzeń barwna (przy założeniu druku 5 kolorami)
  • krótki czas potrzebny do zadrukowania, nie trzeba czekać na schnięcie druku
  • spersonalizowana realizacja - od 1 sztuki

W procesie tym zachodzi konieczność przygotowania powierzchni szkła przez zastosowanie primerów zwiększających przyczepność atramentu do powierzchni szkła.

Dodatkowo, jako jedni z nielicznych, bez dodatkowych kosztów dla Klienta stosujemy podwójny system laminowania druku - wzmacnia strukturę, poprawia kolorystykę, nasycenie i przyczepność do ścian i powierzchni, na których montowany jest panel.

Zastosowanie: jako szkło dekoracyjne do mebli,  luster, jako dekoracje ścienne, panele szklane kuchenne, panele szklane łazienkowe, grafiki na szkle, obrazy na szkle, tabliczki i tablice reklamowe, elementy wystroju wnętrz.

Wykonujemy pomiary, wyceny, projekty, produkcję oraz montaże.

Nasza ekipa jest w pełni wyposażona w narzędzia, akcesoria oraz chemię potrzebną do prawidłowego i trwałego montażu u Klienta.

Panele szklane Rybnik
Panele szklane Rybnik

W wycenie podajemy wszystkie przewidywane koszty związane z realizacją zlecenia tak, aby nie było niepotrzebnych nieporozumień z płatnościami za zlecenie.

Opracowanie graficzne - jedna wizualizacja przygotowana na podstawie przekazanej lub zakupionej dla Klienta grafiki - GRATIS - również z zakupem tego zdjęcia na www.fotolia.pl (oprócz kolekcji PREMIUM). Ewentualne dodatkowe grafiki rozliczane zgodnie z cennikiem dostępnym przy wybranym zdjęciu na www.fotolia.pl dla "zakup na życzenie".

W naszej ofercie znajdują się również produkty i usługi które mają na celu uatrakcyjnienie wnętrz, pamiątki i dekoracje.

Do wnętrz atrakcyjne ceny na fototapety, obrazy na płótnie, oklejanie m.in. szaf grafikami, zaś do kuchni (i nie tylko) najniższe ceny na szkło drukowane UV - rewelacyjny zamiennik dla nudnej ceramiki.

Jako jedyni oferujemy montaż fototapet oraz szkła w domu lub firmie Klienta. My nie tylko produkujemy - my również montujemy własne produkty.

Jeśli nie znajdujesz w naszej ofercie czegoś dla siebie, nie znaczy to że nie jesteśmy tego w stanie dla Ciebie wykonać.

Daj nam szansę i sprawdź. Zadania niemożliwe wykonujemy prawie natychmiast, cuda zajmują nam troszkę czasu ...

Krótka lista:

Fototapety, druk bezpośredni na szkle Druk na wszelkich powierzchniach płaskich Obrazy na płótnie, Obrazy podświetlane Cięcie i grawerowanie materiałów Spawanie i gięcie tworzyw Konstrukcje z aluminium i tworzyw Profile aluminiowe wraz akcesoriami Tworzywa sztuczne, Folie samoprzylepne Usługi montażowe, Usługi ploterem

TOP