Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wyceny zadzwoń +48 667 066 166 lub pisz biuro@awers-reklama.pl

O firmie

Firma AWERS oferuje kompleksową obsługę reklamową i jest producentem reklamy zewnętrznej oraz świetlnej z Rybnika.

W naszej ofercie znajdą Państwo również specjalistyczne i reklamowe oklejanie aut, pojazdów użytkowych, oklejanie autobusów i witryn sklepowych oraz innych wymagających oklejenia powierzchni.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i niezliczone pomysły na potrzeby kreacji wizerunku Państwa firmy.

Cechuje nas profesjonalizm działania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki temu każda z naszych prac dostosowana jest do aktualnych potrzeb oraz gustu Klienta, gwarantując mu unikalny charakter.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę, fachowe doradztwo w zakresie oferowanych usług oraz terminowość realizacji powierzanych nam zadań. Gwarantujemy najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Korzystamy z najnowszych rozwiązań materiałowych i sprzętowych, a nasze produkty spełniają najwyższe standardy. Jesteśmy otwarci na wizje naszych Klientów i z pewnością zrealizujemy każde, nawet bardzo złożone zlecenie.

Własny park maszyn i zdobyte doświadczenie w produkcji elementów reklam umożliwiają nam realizację praktycznie każdego zlecenia.

Produkujemy reklamy świetlne - podświetlane kasetony reklamowe z Dibondu lub z ramą aluminiową, panele LGP - ultra cienkie panele reklamowe i informacyjne oraz ozdobne z podświetleniem LED, litery świetlne 3D, pylony i totemy, szyldy i tablice reklamowe itd.

Oferujemy usługi wyklejania witryn oraz oklejania aut i pojazdów oraz kompleksową obsługę reklamową w Rybniku i nie tylko.

W 2015r. naszą ofertę poszerzyliśmy o usługę frezowania ploterem płyt kompozytowych oraz tworzyw sztucznych i aluminium. W ofercie również pełna gama płyt kompozytowych typu Dibond (Tubond, Etalbond, Plabond, Aludecor itp.) oraz tworzyw sztucznych w konkurencyjnych cenach.

Przy połączeniu frezowania z zakupem płyt lub tworzyw korzystne promocje cenowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu.  W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Przykładowe realizacje (kliknij w obrazek w celu przejścia do portfolio)

TOP